Žinoma influencerė Gerda Bieliauskaitė prarado 50 tūkstančių sekėjų

Gerda Bieliauskaitė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


2019 metų gruodžio mėn. Discord: Pletkai forume įvyko vienas didžiausių skandalų, kuomet į jį grįžo senasis narys – RUBY. Ruby yra turkų hakeris kuris buvo pavogęs Indrės Stonkuvienės instagram paskyrą.


Grįžęs, Ruby nusprendė vėl papokštauti ir susitaręs su forumo nariais pradėjo trinti žymių žvaigždžių instagram paskyras. Viena iš nukentėjusių yra Lietuvos influencerė, youtuberė – Gerda Bieliauskaitė. Paskutinėje anketoje turėjusi virš 50 tūkstančių sekėjų jos neteko. Šiuo metu Gerdą galite sekti naujojoje instagram anketoje: menulio.jureive


Ruby su forumo nariais pradėjo reportuoti Instagramui apie klaidą, jog neva Gerdos anketa yra netikra ir ji apsimeta kitu žmogumi. Tuomet šio socialinio tinklo automatinė apsaugos sistema nusprendė, kad Gerda iš tiesų pažeidžia taisykles ir anketa buvo pašalinta be galimybės susigrąžinti.

Nuotr: Discord:Pletkai forumas


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
  1. prasau, istrinkit kazkas ir sita jos acc ir neleiskit jai susikurt naujo… Uztenka bukint visuomene dar labiau. No hate, bet nustokit garsint bukus zmones. Sakyciau kazka butu padarius naudingo visuomenei ar kazkam..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku