Neseniai išsiskyrę Indrė ir Mantas Stonkai jau turi antras puses

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


2019 metų viduryje išsiskyrė viena žinomiausių Lietuvos porų – Indrė ir Mantas Stonkai. Labiausiai apie šią žinią liko sukrėsti jų socialinių tinklų sekėjai, kurie kasdien matė nuotraukas bei vaizdo įrašus kuomet Stonkai leisdavo kartu geriausias savo dienas. Niekas negalėjo net pagalvoti apie tai, kaip iš šono atrodanti laiminga šeima gali imti ir iširti.


Praėjus šiek tiek daugiau nei pusmečiui po žinios, jog Indrė ir Mantas nebegyvena kartu po vienu stogu, sekėjus pasiekė žinia, kad Indrė Stonkuvienė turi naują simpatiją – Vidą Bareikį !


Vidas 2019 metais taip pat išgyveno skyrybas, nutraukė santykius su žmona Jurga Šeduikyte, tačiau tai jam nesutrugdė įsimylėti žaviąją Indrę. Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis nesenai išvyko į romantinę kelionę Las Vegase. Taip pat pasidalino gražių kadrų bei vaizdo įrašų kuriuose matomi laimingai poilsiaujantys.


Grįžus po kelionės Vidas Bareikis atnaujino savo statusą Facebook socialiniame tinkle, kad yra įsipareigojęs. Komentaruose sekėjai bei fanai puolė sveikinti ir linkėti geriausios kloties užgimusiai naujai meilei.


Netylant kalboms ir apie Mantą Stonkų, dauguma narių Discord:Pletkai forume jau senai kalba apie Manto ir Gelminės Glemžaitės santykius bei užsimezgusį romaną. Tačiau, priešingai nei Indrė su Vidu, jie kol kas dar oficialiai nėra patvirtinę savo draugystės statuso.


Viena Discord:Pletkai narė į forumą įkėlė nuotrauką, kurioje matosi, kad Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė sėdi romantiškai apsikabinę ir nebeslepia savo jausmų vienas kitam. Susisiekti su Mantu ir patvirtinti draugystės statuso su Gelmine mums nepavyko, tačiau tik laikas parodys ar Discord:Pletkai nariai buvo teisūs dėl šio romano.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
 1. Blemba kaip taip galima… Tokia graži šeimyna buvo, o dabar gavosi kažkoks šnipštas 😒

  25
  13
 2. Juokingi jie man, nespėjo išsiskirt jau, o jau su antrom pusėm. Tai vadinasi tokia ten meilė ir buvo

  32
  9
 3. Šmikiau tu stonkai šmikiau,vaidinai labai gudrų,o pasielgei kaip bailys pacaniokas…
  Nebelabai kas kreips i tave dėmesi-jau susigadinai reputacija🤔😕

  12
  13
 4. Koks išvis jūsų reikalas? Nei jūs su jais gyvenat, nei jie jūsų vaikai ar giminaičiai. Išsiskyre ir viskas jų gyvenimai pasuko skirtingais keliais tai ir daro jie ka nori. Supraskit, kad jie suauge žmonės ir jų gyvenimas yra jų. Tai, kad jūs bandot ižeisti Manta arba Indre tai patys sau reputacija griaunat nes, daugiau nieko nemokat tik kritikuot ir kišt savo sušiktas nosis ne į savo reikalus.

  38
  4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku