Monikos Šalčiūtės namuose policija ir greitoji – Visi pakelti ant kojų!

Monika Šalčiūtė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Vėlų sekmadienio vakarą Monikos Šalčiūtės vaikinas Dovydas Bagdonas į Instagram platformą įkėlė „Story“ kuriame matosi laiptinėje stovintys 2 policijos ekipažai, greitoji pagalba ir net gaisrinė. Nuotraukoje prierašas -„Taip ir gyvenam“.


Žinoma, ilgai trukti nereikėjo kol apie šią situaciją sužinojo daugybė žmonių ir pradėjo vieni per kitus klausinėti kas čia atsitiko. Tuo tarpu Monikos Šalčiūtės socialiniame gyvenime – tyla. Jau kurį laiką į savo socialinius tinklus nieko nekeldama pradėjo gąsdinti savo gerbėjus, kurie įtaria, kad kažkas Monikai negerai ir galbūt jai reikia pagalbos.

Monikos Šalčiūtės vaikino Instagram nuotrauka


Populiariausiame internetiniame Lietuviškame forume „Discord: Pletkai“ kuriame yra virš 85 tūkstančių narių, sužinoti informaciją apie šią situaciją truko kiek ilgiau nei pusdienį. Galų gale paaiškėjo viena iš versijų, kad Monika buvo dingusi net 20 valandų ir apie jos dingimą pranešė policijai nerimaujantys draugai.


Monikos Šalčiūtės draugai pakelti ant kojų


„Mano draugės vaikinas dirba policijoje. Iš tų kur atvažiavo. Buvo du policijos ekipažai, greitoji ir gaisrininkai. Kreipėsi nes jau apie parą Monika buvo išjungusi telefoną. Prieš tai, kaip po to išėjo išsiaiškinti – pagrasino, kad nusižudys. Iš pradžių draugai slėpė tą info, kad ji neatrodytų ligonė. Kai jau norėjo pjauti duris Monika įsijungė telefoną. Dar pusė valandos neėmė ragelio, draugams rašė – palikti ją ramybėje. Po to numetė jiems nuotrauką, kad ji kine. Po to pakalbėjo su pareigūnais, kad viskas jai ok. Visi išsiskirstė. Kiek supratau, draugai jos ieškojo dar prieš parą. Tai visi buvo belekaip sunerimę. Atrodė viskas tikrai labai rimta.“,- Rašo viena šio forumo narė.


Po šios informacijos visi internautai ypatingai sukilo ir ėmė nerimauti dėl Monikos psichologinės sveikatos. Tačiau, buvo ir tokių kurie į visą šią situaciją žiūrėjo gana pro pirštus ir negailėjo kritikos:


„Bet čia žiauru yra. Man atrodo jai ne depresija, o tiesiog dėmesio trūkumas, visaip bando gauti dėmesio, prisiminkit jos praeitus story, pati sau klausimus užsidavinėjo, ištisai story apie tai, kad ji vieniša. Niekas dėmesio nekreipė, kai pamatė, kad niekam neįdomu, pradėjo grasint. Žmogus negali susitaikyti, kad baigėsi jo šlovės valanda, eina tik į dugną, sekėjai krenta, visada bando visiem įrodyti, kad ji visko pradininkė, kad ją visi kopijuoja. Niekas apie ją nebešneka, nesiūlo jai jokių pasiūlymų, net tv dirbt, nei reklamų gauna, išskyrus shoutoutus padaro 3 kartus į mėnesį.


Sekėjai krenta dienom. Pilna įdomesnių, gražesnių ir sėkmingesnių “influencerių”. Nebaigus nei jokių studijų nei darbą normalų turi. 27 metai šiemet, o bando primesti 18 metų paną. Kur buvo ten ir liko, nepakilo niekur, tik visus kitus svarbiausia peikt, kad nieko nepasiekė, o pati visiškam šūde sėdi ir grasina nusižudyti, nors iš tikro kine sėdi.“,- išsakė nuomonė Discord forumo narė.


Daugiau diskusijos galite perskaityti pačiame forume „Discord: Pletkai„ Mums nepavyko susisiekti su Monika ir įsitikinti ar tikrai viskas vyko taip, kaip keli forumo nariai išdėstė šią situacija, todėl visa straipsnyje esanti informacija yra nepatvirtinta ir negarantuoja tiesos. Ar tai tiesa, parodys laikas.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: K.Ivanova įtariama prekiaujanti Aliexpress kosmetiką – gresia baudos, gautas skundas !

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku