Žymi lietuvė 11-toje klasėje pasididino krūtinę? Gerbėjai negali patikėti

Vikituks - Viktorija Jukonytė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Žymioji lietuvė influencerė (nuomonės formuotoja), modelis Viktorija Jukonytė arba kitaip „Vikituks“ pastaruoju metu sulaukia ypatingai didžiulio dėmesio socialiniuose tinkluose. Ši jauna mergina „Instagram“ nuotraukų platformoje turi net 220 tūkstančių sekėjų!


Pačiame populiariausiame lietuviškame forume „Discord: Pletkai“ bei „Instagram“ soc. tinkle kasdien aktyviai aptarinėjami įvairūs žmonių gyvenimai. Šios progos nepraleido ir Viktorijos sekėjų auditoriją. Prieš keletą dienų į internetą, mergina pradėjo kelti nuotraukas kuriose matoma atviresnė krūtinė bei laisvesni rūbai. To pakako, kad imtų sklisti įvairios kalbos apie padidintą krūtinę. Buvo net sulygintos kelios senos bei naujos Viktorijos nuotraukos.

Diskusija iš „Discord: Pletkai“ forumo:
„O aš palaikau ją 🙂 labai gražu, ir koks skirtumas realiai, blemba jūs būtumėt buvę laimingos jei net A dydžio pas jus nebūtų? Už kūdikio mažesnė ta krūtinė buvo, dabar pasidarė kaip geriau. Nesvarbu ar dėl savęs ar ne dėl savęs, bent jau viduje jaučiasi geriau. Ir nė lašeliu jos nesmerkiu, nes kiekvienas gali keisti ką nori. Ne kiekviena gimsta su aukso kunkolais.“,- rašo forumo narė.


„Bet tai klausimas, ar dėl tokių dalykų reikia kompleksuoti? Nes gamtoje taip sustatyta, kad tas kuris turi didesnę krūtinę, turi apskritai daugiau riebalų, galbūt ir rankos storesnės ir ant kojų riebalų daugiau. Tos kurios lieknos, pas tas logiška, kad kitokia fiziologija, struktūra. Gal nosis ir ta mažesnė būna… Tiesiog, negi dabar kompleksuoti, kad nesi panašus į tą vieną tipą, kuris struktūriškai net nelabai įmanomas? Ypač kai esi influenceris įtakojantis visuomenės požiūrį į šiuos dalykus“,- atrėžė kita „Pletkų“ skaitytoja.


„Nu ok, norėjo tos krūtinės, nieko čia baisaus ir nėra, bet nu gal ne 11-toj klasėj kištis silikonus į kūną, kai kūnas vis dar bręsta?,- piktinasi diskusijos dalyvė.


Pastebėjo ir kiti nuomonės formuotojai, lietuvė neliko nepastebėta


Šių Viktorijos pokyčių nepraleido progos aptarti ir žinomas internetinis veikėjas garsus savo „YouTube“ filmukais Paulius Mikolaitis (Paul DeMiko).

Lietuvė influencerė - Vikituks

Viktorijos Instagram: https://www.instagram.com/vikituks/


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Žmonės piktinasi: Peticiją sugriežtinti bausmę pasirašė virš 50 tūkst. gyventojų!

bausmė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku