Laurynas-Maybach atskleidė didžiausią savo paslaptį – sekėjai negali patikėti !

Laurynas Maybach
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
TwitterLaurynas Burovas-Maybach, tai žinomiausia Facebook persona Lietuvoje išgarsėjusi ypatingai greitai dėl savo skelbiamo turinio internete. Suvalgyti 20 žalių kiaušinių, išgerti litrą aliejaus ar išsimaudyti miltuose Laurynui buvo kasdienybė.


Visus šiuos ekstremalius iššūkius jis atlikdavo socialiniame tinkle Facebook ir viską užfiksuodavo tiesioginės transliacijos metu. Žmonės stebėdavo Maybach ir gyvai komentuodavo jo pasirodymus, vienu metu susirinkdavo iki kelių tūkstančių žiūrovų.


Šiuo metu išgarsėjęs Laurynas-Maybach ir soc. tinkle Instagram surinkęs jau virš 130 tūkstančių sekėjų armiją tokių iššūkių nebedaro. Jo pagrindė veikla yra reklamos bei kitų linksmų vaizdo įrašų kūrimas internete įtraukiant ir savo naująją mylimąją Ritą.


Laurynas neseniai apsilankęs viename iš žinomiausių Lietuviškų internetinių podcast (tinklalaidžių) „Vėl Tie Patys“ pokalbio metu atskleidė neįtikėtinai įdomių faktų apie savo gyvenimą. Dauguma jo sekėjų įvairiuose soc. tinkluose galvoja, kad Maybachas yra tikra asmenybė ir jį laiko kitokiu nei jis yra iš tiesų.


Vienas iš pagrindinių faktų, kurį atskleidė Laurynas yra toks, jog iš tiesų jis yra labai protingas. Jo sukurtas įvaizdis internete yra visiškai netikras ir neatspindi jo tikrosios asmenybės. Interneto žvaigždė patikino, kad mokykloje jis mokėsi gana neblogai ir buvo įstojęs į Vilniaus universitetą. Ten studijavo istoriją, tačiau mokslus metė trečio kurso pabaigoje.


Norėdami patikrinti, ar Laurynas nemeluoja, laidos vedėjai jam uždavė keletą klausimų apie istoriją ir buvo šokiruoti. Maybachas atsakė beveik į visus klausimus teisingai, žinojo kone visas istorines datas bei susiklosčiusias aplinkybes.

Pilną tinklalaidę (podcast) rasite: ČIA


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Vanga
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku