K.Ivanova įtariama prekiaujanti Aliexpress kosmetiką – gresia baudos, gautas skundas !

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pačiame populiariausiame internetiniame forume Lietuvoje, pavadinimu „Discord: Pletkai“ kasdien nerimsta kalbos apie parduodamus Kristinos Ivanovos kosmetikos gaminius. Kristina, yra firmos UAB „Kristalija“ direktorė, kurie turi savo kosmetikos liniją „KRISTINA BEAUTY“.


„Discord: Pletkai“ forume netylant kalboms ir įtarinėjimams apie galimai perparduodamus gaminius iš vienos žinomiausios Kinijos kompanijos „Aliexpress“, internautai nusprendė kreiptis aukščiau ir bandyti sustabdyti šią prekybą, nes jie yra įsitikinę, kad prekės yra nekokybiškos ir gali pakenkti žmonėms kurie naudoja ir deda tai ant savo odos.


Viena šio forumo narė jau kurį laiką kreipėsi į visas įmanomas instancijas, tačiau atsakymo iš jų nesulaukė. Praėjus dar kelioms dienoms, forume esanti narė įkėlė jai atsiųsta dokumentą iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento.


Atsiųstame dokumente rašoma „Informuojame, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamentas 2020m. Sausio 30d. dėl Jūsų 2020m. sausio 21d. rašte keliamų klausimų apie Kristinos Ivanovos parduodamus kosmetikos gaminius (toliau – gaminiai) atliko UAB „Kristalija“ (Vilniaus g. 31, Vilnius), kurios direktorė yra Kristina Ivanova, vykdomos veiklos atitikties 2009m. lapkričio 30d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių (OL 2009 L 342, p.59) (toliau – Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009) reikalavimams patikrinimą, kurio metu buvo nustatyta, kad gaminiai neatitinka Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 reikalavimų (dėl ženklinimo, saugos įvertinimo, informacijos bylos). Atsižvelgiant į pirmiau išdėstytų Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 reikalavimų pažeidimus dėl atsakingo asmens patraukimo administracinėn atsakomybėn bus sprendžiama Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso nustatyta tvarka ir terminais.“


Po šio dokumento „Discord: Pletkai“ forume vyko diskusija aptariant šią situaciją ir taip pat pasisakė, ta pati narė kuri ir įskundę Kristiną Ivanovą.


Blem pirma laišką išsiunčiau 12.19 vvtat ( pagal viską jiems ir reikia skųsti tokius dalykus), bet jie tik kalė bendrinę info, kad turi atitikt, o va kas atsakingas, kad atitiktų, tai rašykit kitiem, tie kiti ir pranešė, kad ne jų daržas ir ne jų pupos ir liepė kreiptis į paskutinius, tai aš tiesiog visų įstaigų chatus iš pykčio forwardinau su prierašu ar iš vis kažkas reguliuoja pas mus tokį dalyką, ar tik siuntinėja? Ir pamiršau tai va šitie pasirodo reguliuoja ir davė šiandien atsakymą. Principe užtrunka biurokratizmas, nes jie turi visi 20 dienų atsakymui ir visiškai nesivargina paskubėt, o ir dirbt nelabai nori ir stengtis nuo savo padalinio numest kitiem. „, – rašo forumo narė.


Pilną dokumentą galite išvysti čia:


Visas šis straipnis paremtas „Discord: Pletkai“ forumo šaltiniais. Pabandžius susisiekti su Kristina Ivanova, bandymas buvo nesėkmingas. Ši informacija nėra patvirtinta ir negarantuoja tiesos.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Petro Gražulio dukros motina iš keršto paviešino gėdingas jo nuotraukas

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
  1. Poxui ar iš aliexpero ar iš kitos Kinijos, jeigu prekė atitinka sveikatos reikalavimus ir t.t. tai ne pavyduolių skundikų reikalas iš jo Ivanova ima tuos kosmetikos rinkinius ir uždeda savo pavadinimą ir pardavinėja dešimtguba kaina.

    6
    1
  2. Niekas nieko nesako,kad pirk pigiai-parduok brangiai. Bet kinu kosmetika daznai neatitinka ES standartu. Buna per daug svino ir kitu kons.medziagu. Jei pardavinejo galimai nesauge kosmetika,va cia jau geda…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku