Karolina Meschino prigauta slapta draugaujant su OG version išduodant Remigijų?

Karolina Meschino ir OG version
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Jau keletą dienų didžiausiame Lietuviškame serveryje Discord: Pletkai yra kalbama apie tai kaip Karolina Meschino slaptai susitikinėja su atlikėju OG version. Gandai pasklido po to kai, Karolina buvo pastebėta per naujus metus leidžiant laiką su draugų kompanija kurioje buvo ir OG, taip pat buvo daug spėlionių, kad jiedu išvyko kartu pailsėti į Palangą.


Visą naktį forumo skaitytojai diskutavo ir bandė išgauti bet kokią informaciją su kuo yra Karolina Meschino stebėdami Palangos tilto tiesioginės transliacijos kameras. Buvo tokių kurie OG version atpažino iš atspindžio šaukšte kuris buvo įketas pas Karolina į instagram story kuomet ji vakarieniavo.


Sausio 2d. Toliau verdant diskusijom apie Karolinos išvyką į Palanga, pasireiškė viena mergina kuri pamatė bevaikštant su savo vaiku prie jūros, kad Karolina pastebėta su kažkokiu neaiškiu vyru ir plačiai papasakojo ką matė.


Toliau vykstant aktyviam pokalbiui Discord:Pletkai forumo nariai pamatė, kad Karolina įkėlė story kuriame priekyje matosi vyras apsirengęs lygiai tai pat kaip OG version atrodė per naujus metus t.y su raudonu gaubtuvu ir juoda striukė.


Tos dienos vakare viena forumo narė prašydama neviešinti jos įkėlė žinučių patvirtinančių, kad Karolina ir OG version tikrai yra susiporavę ir jų rate jau senai tai yra žinoma. Mergina teigia, kad jiedu susirašinėja jau nuo vasaros kuomet Karolina ir Remigijus buvo išvykę atostogų.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku