Justė Arlauskaitė-Jazzu laukiasi pirmagimio?

Justė Arlauskaitė- Jazzu

Su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau apkalbų ir nuomonių tenka susidurti žinomai Lietuvos atlikėjai Jazzu. Po neseniai įvykusio Justės koncerto, Discord:Pletkai forume vienas narys įkėlė nuotraukas kuriose matosi atlikėjos pabrėžtas ir suapvalėjęs pilvukas. Po šių nuotraukų kilo nemaža diskusija ir iškeltas klausimas ar visgi Jazzu yra nėščia ir laukiasi savo pirmagimio.

Taip pat, į Discord:Pletkai forumą buvo įkeltas susirašinėjimas iš socialinio tinklo „Facebook“ kuomet komentaruose po Jazzu nuotrauka buvo kalbama apie jos nėštumą:

Forume taip pat pasirodė ir viena narė kuri patikino esanti užtikrinta dėl nėštumo ir netgi žinanti kas yra vaikelio tėtis:

PAPILDYTA

Jazzu sužinojus tokius gandus netrukus į savo anketą socialiniame tinkle Instagram įkėlė video kuriame pakelia vyno taurę už šią netikėtą žinią bei patvirtina, kad ji nesilaukia ir tai yra tik „pletkas“ sukurtas Discord:Pletkai forume.

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nepraleiskite naujienų

Privatumo politika
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku