Indrė Stonkuvienė buvo apgauta tiesioginio eterio metu! Juoko dozė garantuota (Video)

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Karantino metu visiems leidžiant laiką namuose vis daugiau influencerių (nuomonės formuotojų) susigalvoja įvairias veiklas neišeinant iš namų. Būtent šiandien tą daro ir viena žinomiausių Lietuvos moterų – Indrė Stonkuvienė. Savo „Instagram“ paskyroje, Indrė kiekvieną darbo dieną kuria tiesiogines transliacijas su žinomiausiais Lietuvos veidais.

„Su gerom naujienom!!! Darbo dienos vakarais neliūdėsime ir visi kartu turėsime naują užsiėmimą- žiūrėti mano “Niumz ką Tu?” live’us su vis kitais žymiais, o galbūt Jūsų sekamais žmonėmis. Kiekvienąkart vis kitas žaidimas, parinktas pagal kalbinamo žmogaus asmenybę. Pavyzdžiui, tiesa-drąsa, sporto pratimų iššūkis ir t.t.
Interaktyvus žaidimas su Jumis- žiūrovais, kurie siunčia klausimus ir / ar užduotis, o originaliausias transliacijos pabaigoje apdovanosime“
,- Rašo Indrė Stonkuvienė savo „Instagram“ paskyroje.

„Niumz, ką tu“ laidoje sudalyvauti nepraleido progos ir žavioji Ineta Stasiulytė, kuri kartu su Indre vykdė įvairias užduotis ir atsakinėjo į pikantiškus žiūrovų klausimus. Viena pagrindinių užduočių buvo valgymo iššūkis kuri iš jų greičiau suvalgys visą pakuotę greitai paruošiamų makaronų. Išvirus makaronams, laidos dalyvė Ineta sugalvojo apgauti Indrę išpildama pusę lėkštės turinio į kitą indą, taip padidindama galimybę laimėti šį beprotišką iššūkį.


Startavus žaidimui vos po kelių akimirkų nugalėtoja tapo Ineta, o Indrė iškart suprato, jog liko apgauta prieš visus tiesioginio eterio žiūrovus. Visą pilną laidą galite peržiūrėti čia:

Autorius ir šaltinis: Diskortas.lt

Vanga

Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku