Žinoma Lietuvos dainininkė pateko į sekso skandalą! Filmuojasi internete?

Dovile rim
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Neseniai internete pasklido įvairios kalbos apie dainininkę kuri pasak komentatorių filmuojasi erotinėse scenose ir ją tiesiogiai gali stebėti tūkstančiai žmonių. Visa ši diskusija vyko internetiniame forume „Discord: Pletkai“. Šio forumo nariai kasdien susirenka apkalbėti, aptarti visas įmanomas Lietuvos garsenybes.


Šiandien likti nepastebėta nepraleido progos ir „Aš-Superhitas“ antros vietos laimėtoja bei viena iš 2017m. „xFaktoriaus“ finalininkių Dovilė Rimkevičiūtė – Stella.


Skandalingame forume „Discord: Pletkai“ Dovilė turi net apie ją sukurtą atskirą temą. Žmonės kasdien po kelis kartus ateina aptarinėti jos įkeltų nuotraukų, vaizdo įrašų į socialinius tinklus kaip ir kitų įžymybių. Dovilė minėjo, kad buvo prašiusi jog ištrintų jos temą, tačiau į jos norus buvo numota ranka todėl, kad forumo nariams tai yra pramoga ir laisvalaikio praleidimo būdas.


Šiame forume neseniai kilo diskusija apie Stellos vykdomą veiklą ir kuo ji apskritai užsiima. Buvo įkelta nemažai nuotraukų bei vaizdo įrašų kuriuose matosi, kaip mergina daro tiesioginę transliaciją „Bigo Live“ mobilioje aplikacijoje. Forumo nariai pradėjo rašyti, kad atlikėja rodo intymias kūno vietas taip uždirbdama daugiau pinigų. Taip pat, aktyviausi komentatoriai nepraleido progos ir įžeisti Stellos rašydami, kad ji yra laisvo elgesio mergina kuri nuoga pozuoja prieš nepažįstamus žmones.

Paklausus pačios atlikėjos apie visas šias tiesiogines transliacijas, paaiškėjo, kad tai yra tiesiog jos darbas. Darbas, bendrauti su „Bigo Live“ lankytojais, ji kasdien leidžia laiką filmuodama kaip sportuoja, dainuoja bei šoka – nieko daugiau. Taip pat, patikino, kad erotinių scenų tikrai nefilmuoja bei niekada nieko panašaus nėra dariusi. Dovilė nepriima rimtai tokių jai užklijuotų etikečių, nes svarbiausia, kad ji pati žino kaip viskas yra realybėje ir nebijo iš savęs pasijuokti.


Peržiūrėjus daugiau įkeltos informacijos forume, paaiškėjo, kad iš tiesų tai tėra išpūstas burbulas ir noras pakenkti pačiai atlikėjai. Visuose vaizdo įrašuose bei nuotraukose galima matyti, kad tai yra paprasčiausia JOGA ar šokiai atviresniais rūbais.


Susisiekus su Stella, išsiaiškinome ar visos internete klijuojamos etiketės yra pagrįstos ir teisingos.


Stella, gal galėtum papasakoti ką šiuo metu veiki gyvenime, kokie tavo ateities planai?


– Šiandien, mano gyvenime vyksta visko po truputį. Sportas tapo ne tik mano hobiu, bet ir darbo dalimi. Žinoma, taip pat ir Muzika! Bet muzikine prasme norisi įnešti kažko naujo, kitokio, savo. Tad vis dar esu paieškose. Prie pagrindinių veiklų prisidėjo ir dar du populiarūs socialiniai tinklai tai „Instagram“ ir „Bigo Live“, kuriuose kasdien keliu turinį apie savo gyvenimą ir iš to uždirbu.


Ar gandai, kad pozuoji nuoga „Bigo Live“ yra tiesa ir kaip į tai sureagavai, kai viešumoje paplito tokios kalbos?


– Žinoma, kad netiesa! Jeigu kalbame apie „tą“ nutekėjusį vaizdo įrašą – tai paprasčiausiai trumpa atkarpa iš visos vaizdo transliacijos ir jis pateikiamas taip, kad žmonės turėtų apie ką kalbėti. Tą vakarą man buvo labai gera nuotaika, aš dainavau ir šokau. Matavausi savo naują suknelę. O žmonės internete pateikia viską taip kaip nori matyti savo akimis.


Kaip sugalvojai dirbti su „Bigo Live“, ar gauni iš to pajamų?


– „Bigo Live“ yra vienas iš būdų plėsti savo ateities muzikai tarptautine prasme. Mano tiesiogines transliacijas kasdien peržiūri šimtai, o kartais ir tūkstančiai žmonių. Jų metu aš išbandau įvairias savo kūrybos dainas, patikrinu kas žmonėms patinka, o kas ne. Taip pat tai yra gan pelningas pajamų šaltinis.


Ar stipriai pasikeitė tavo gyvenimas pasibaigus realybės šou projektui „Aš-Superhitas“ ?


– Išaugo populiarumas. Tikriausiai kaip ir po kiekvieno realybės šou, dalyviai tampa labiau pastebimi ir kviečiami į įvairius renginius. Žinoma, iš paskos atsirado ir daug apkalbų, negatyvių komentarų. Tačiau turiu pripažinti jog projektas atnešė naujas bendradarbiavimo galimybes.

Dovilė Rimkevičiūtė - Stella. Internete


Kada sulauksime tavo sekančios dainos, o galbūt netrukus išvysime kažkur scenoje atliekant savo kūrinius?


– Dainos yra nuolat mano galvoje, telefonuose, užrašuose bei juodraščiuose. Tiesiog visas procesas užima daug jėgų, atsidavimo ir svarbiausia – laiko. O visus savo naujus kūrinius skelbiu „YouTube“ platformoje bei „Instagram“ profilyje. Šiuo metu paskutinė mano išleista daina yra „NES ESU TU“. Į šią daina buvo įdėta be galo daug darbo, meilės ir pastangų, tad kviečiu ją išklausyti!


Ką galėtum patarti žmonėms kurie nori tapti žinomais, kokia yra visa to kaina?


– Žmonės, kurie nori tapti žinomais, pastebimais gatvėse ar visur kitur, siūlyčiau apsvarstyti ar jiems tikrai to reikia? Su didžiuliu dėmesiu ateina meilė, palaikymas, bet taip pat ir labai daug neapykantos, užgauliojimų. Su laiku, įmanoma susigyventi su viskuo, bet silpnų nervų žmonėms – kažin ar gali tai pavykti.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Kebabai – mirtinai pavojinga jūsų organizmui. Sužinokite kodėl!

Kebabai
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku