Agnė Jagelavičiūtė: „Atsiprašau, jei užgavau jūsų jausmus“,- prisijungusi į Discord forumą rašė nariams

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Per pačią romantiškiausią metų šventę – valentino dieną, Agnė Jagelavičiūtė nusprendė prisijungti į patį populiariausią internetinį forumą „Discord: Pletkai“ ir ten atverti savo širdį žmonėms, kurie galbūt jos nemėgsta ir kasdien ją apkalbinėja kaip ir kitas Lietuvos žvaigždes.


Tikriausiai jau nereikia pristatinėti, jog pats populiariausias apkalbų forumas Lietuvoje yra „Discord: Pletkai“. Jame yra jau virš 87 tūkst. narių, o kasdien šis skaičius aktyviai kyla. Forume galima rasti ypatingai daug slaptos informacijos apie Lietuvos įžymybes bei kitų temų apie gyvenimiškus dalykus.


Agnė Jagelavičiūtė: Aš žinau, kad mano gyvenimas nėra tobulas, bet tikiu, kad mes turime daug bendro.


Pirmoji žinutė atėjus į šį skandalingą forumą buvo:
„Labas vakaras, merginos. Nusprendžiau meiles dienos proga prisijungti trumpam, aš, Agnė. Nevertinsiu komentarų, nes jūs žinote geriau, kokia aš. Ilgą laiką norėjau bartis ir aiškintis, bet dabar man tai atrodo beprasmiška. Aš atsiprašau, jei užgavau jūsų jausmus. Aš žinau, kad mano gyvenimas nėra tobulas, bet tikiu, kad mes turime daug bendro. Aš sveikinu jus su meiles diena ir linkiu meiles. Žinau, kad šita žinutė nebūtinai jus nudžiugins, bet aš žinosiu, kad pabandžiau. O juk mes vieno kraujo, kaip sakė Mauglis. Būkit laimingos. Iki. „,- rašė Agnė Jagelavičiūtė prisegdama savo nuotrauką.

Agnė Jagelavičiūtė


Žinoma, po tokio teksto ir nuotraukos visi forumo nariai stipriai įniršo, nes į forumą Lietuvos įžymybės ateina gana retai, o bandančių apsimesti būna kone kasdien. Todėl, beveik niekas nepatikėjo, kad čia yra tikroji Agnė Jagelavičiūtė.


Tuomet Agnė į savo Facebook sieną įkėlė tą pačią nuotrauką prirašydama „Hello!“ ir pridėdama gyvatės simbolį, na o gyvatės simbolis yra būtent šio forumo „Herbas“. Taip pat, Facebook nuotraukoje matome, kad nuotrauka yra koreguota, nes ant jos uždėtas mergaitės lipdukas ir tekstas raudoname fone, o įkelta nuotrauka į forumą buvo originali be jokių korekcijų.

Agnė Jagelavičiūtė


Tuomet Agnė į forumą įkėlė sekančią nuotrauka prirašydama “ Linkėjimai nuo mūsų visų“

Agnė Jagelavičiūtė


Po įrodymų, forumo nariai pradėjo klausinėti įvairių klausimų apie jos gyvenimą, kodėl ji čia atėjo ir panašiai. Agnė atskleidė, kad tiesiog norėjo ateiti pabendrauti, išbandyti kas tai yra „Discord“, taip pat sakė, kad draugai/pažįstami bandė ją atkalbėti čia eiti.


„Nesupratau apie Sibirą nieko. Neturiu jokio tikslo pagerinti savo įvaizdį. Norėjau palinkėti gražios šventės ir tiek. Pirmas kartas. Nesugebėsiu paaiškinti viso savo gyvenimo, kartais darau dalykus šiaip. Todėl ir parašiau. šiaip. Darbe būna visko, gyvenime irgi. Aš nenoriu nieko įžeisti, bet kartais ginuosi. Kartais negražiai. Kartais be reikalo. Tai dar karta atsiprašau ir kviečiu draugaut. Saldžiai – mus visus. Prisijungiau sužinoti, sužinojau, su pagarba, prasmės neradau. Žinau, kad nieko nepakeisiu, bet kažkaip man gana tu barniu. Nebenoriu. Išsijungiu. Su meiles diena.“,- rašė Agnė Jagelavičiūtė.


Daugiau diskusijos galite perskaityti pačiame forume „Discord: Pletkai“. Tiesa, nors Danielius Bunkus forume turi „Patvirtintos tapatybės“ rolę, kurią suteikia administracija tik įsitikinus 100%, kad tai yra būtent tas žmogus. Mums nepavyko susisiekti su Danieliumi ir įsitikinti ar tai tikrai jis buvo šiame forume, todėl visa straipsnyje esanti informacija yra nepatvirtinta ir negarantuoja tiesos.


Sekite mus Facebook: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: K.Ivanova įtariama prekiaujanti Aliexpress kosmetiką – gresia baudos, gautas skundas !

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku