Žmonės stebi visame pasaulyje paslaptingą mėlyną švytėjimą. (VIDEO)

dangus
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pastaruoju metu žmonės iš įvairių planetos kampelių pasakoja apie tai, kas danguje matė keistą mėlyną švytėjimą, kuris jiems atrodė šiek tiek grėsmingas.


Pirmieji pranešimai apie nesuprantamą spindesį pasirodė praėjusio mėnesio pabaigoje JAV, Australijoje ir Ispanijoje. Daugelis šio neįtikėtino reiškinio liudytojų, kaip įrodymą pateikė nuotraukas ir net vaizdo įrašus.


Prieš kelias dienas iš Madrido pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galite aiškiai pamatyti, kaip naktį, per dėmesį sklindą ryški mėlyna šviesa. Šis reiškinys buvo stebimas 7 minutes. Ekspertai nepateikė jokio oficialaus šio keisto reiškinio paaiškinimo. Liudytojai, viską ką matė „nurašė“ ateiviams, ar slaptiems bandymams. Kai kurie netgi laikė tai kaip įrodymų, ar pranašu apie ateinančius stiprius žemės drebėjimus ir nelaimes visame pasaulyje.

Daugelis žmonių žino, kas žemės drebėjimo epicentre, kur kvarco sluoksniai yra stipriai prispausti vienas prie kito, gali sukelti stiprų magnetinį lauką. Dėl šios priežasties, danguje gali atsirasti tam tikras spindesys. Tačiau tose šalyse ir miestuose, kuriuose buvo užfiksuotos mėlynos spalvos švytėjimai, pastaruoju metu nebuvo jokių žemės drebėjimu. Todėl šiandien nėra žinoma apie tikrąsias šio reiškinio priežastį.

Šaltinis: paranormal.lt

Vanga

Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku