2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Vanga
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Garsiausia aiškiaregė Vanga išpranašavo prognozę 2020 metams. Aiškiaregės pareiškimai buvo apie religinius karus Europoje, baisią epidemiją ir Rusijos mokslininkų atradimą, kuris gali prailginti žmonių gyvenimus, praneša 5tv.ru


Vanga teigė, kad jos neįprastas galias lemia nematomos būtybės, perduodančios reikalingą informaciją apie žmogų. Kiekvieno žmogaus gyvenimas, nuo pat gimimo iki mirties jai buvęs prieš akis. Ji teigė, kad matanti ir bendraujanti su žmonėmis, mirusiais prieš šimtus metų.


Vanga pranašavusi, kad po 200 metų žmonės pradės bendrauti su ateiviais. Pasakojama, kad Vanga išpranašavusi Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, rugsėjo 11 atakas, tikslią savo mirties datą. Vanga taip pat praktikavo gydymą žolelėmis.


2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių. Visus ateinančius metus, pasak aiškiaregės, viso pasaulio mokslininkai stengsis išgydyti baisią ligą.


Religiniai kariniai konfliktai Europoje labiausiai jaudino Vangą. Verta paminėti, kad aiškiaregė prognozavo dar prieš didžiulį emigrantų iš Vidurinių Rytų ir Afrikos valstybių antplūdį į senojo pasaulio šalis. Vanga tvirtino, kad „minios, pavirtusios aukomis“, „virs velnio tarnais“.


Vanga taip pat pasakojo, kad tam tikras Rusijos mokslininkas padarys neįtikėtiną atradimą medicinos srityje. Aiškiaregė teigė, kad tyrėjas išras būdą „prailginti gyvenimą“ ir „užkirs kelią mirčiai“.

Šaltinis: 5tv.ru, neitiketinifaktai.online

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Tokio vaiko vardo Lietuvoje dar nebuvo ! Tėvų fantazijai ribų nėra

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku