Trečiadienio vakarą ugniniai erdvėlaiviai danguje Britanijoje, Ispanijoje ir Australijos danguje

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Trečiadienio vakarą naktiniame danguje pasirodęs paslaptingas „degantis pėdsakas“, sukėlė karštligiškas speliones, kas tai galėtų būti, rašo Dailymail.co.uk.


Žvaigždžių tyrinėtojai iškėlė daugybę teorijų, įskaitant meteorų lietų, krentančios žvaigždės, fejerverkai, lėktuvų pėdsakai – ir net nežemiškos gyvybės ženklus, kad tik galėtų paaiškinti ryškius raudonus pėdsakus ir ryškius žiburius danguje.


Tačiau, astronomijos specialistai bandė visuomenę įtikinti, kad šie naktinio dangaus stebuklai yra natūralus reiškinys.Keisti pėdsakai buvo pirmą kartą pastebėti virš Cambridgeshire, juos pastebėjo Gerry Underwood, gyvenantis Strethame.


Kaip sako Gerry ir jo žmona Melanie, šviesa buvo tokia ryški, kad jie net pažiūrėjo pro langą, pamanydami „apie nedidelį gaisrą gatvėje“. Tada jie pastebėjo šį pėdsaką danguje.

Pasak sutuoktinių Underwood, jie tai stebėjo apie 10-20 minučių, kai jie skriejo per dangų. Interviu metu Gerry sako:


„ Tai atrodė, kaip labai stora cheminė trasa, tačiau lėktuvai juda daug lėčiau, o šitas judėjo daug greičiau. Bet ne taip greitai, kad galėtum pagalvoti apie meteoritą. Mes, su žmona, matėme šimtus krentančių žvaigždžių, bet su juo buvo kažkas ne taip.


Objektas judėjo palyginti lėtai ir spirale. O po to, jis atrodo užsidegė ir ėmė švytėti oranžine spalva, tai galite matyti nuotraukose. Tai buvo tarsi didžiulis automobilis su priekiniais žibintais. Praskriejęs virš mūsų, visa tai dingo už horizonto“.

Ir nors visi komentatoriai stebėdami šias nuotraukas kalba apie ateivius, Karališkosios astronomijos draugijos pavaduotojas, daktaras Robert Massey teigė, kad yra šiam reiškiniui mokslinių paaiškinimų. Interviu MailOnline jis sakė:


„Manau, kad intensyvi ryški šviesa, kurią žmonės matė danguje – tai planeta Venera, kadangi ji dabar yra labai ryški. Venera dabar tokia ryški, kad ją galima pamatyti dienos metu, o sutemus ji tampa labai pastebima. Labai tikėtina, kad žmonės pamatė Venerą, kuri slėpėsi nuo jų už debesų. Ir tai tęsis iki gegužės pabaigos“.


Komentaras ir asmeninė nuomonė: Ką aš galiu pasakyti? Kaip sakoma: jei jūsų vaikai vieną dieną paklaus „Kas yra idiotai?“ – parodykite jiems komentarus šio nario ir Karališkosios astronomijos draugijos.


Kiti pakviesti žymūs MailOnline ekspertai pasakė; vienas apie chemtreilus, antras – apie meteoritą. Bet, kaip matyti iš nuotraukų ir aprašymų, tai tikrai nėra nei lėktuvas, nei meteoritas. Be to, yra net objekto vaizdo įrašas, nors padarytas iš labai didelio atstumo:


Kas tai buvo? Negalime pasakyti 100%. Nepaisant to, prieš porą dienų perkūnijos metu padarytos nuotraukos iš Australijos padės mums viską išsiaiškinti:


O kovo 15 d. Ispanijoje buvo nufilmuotas net vaizdo įrašas su tais pačiais erdvėlaiviais, o šie erdvėlaiviai danguje taip pat metaliniai, pastebimi žaibų:

Apskritai, kaip mes jau seniai sakėme savo skaitytojams – padėtis arti žemės erdvės atrodo šiek tiek įtempta, o dabar ir degantys kažkokie dalykai atlekia čia. Gali būti, kad artimiausiu metu, taip pat pamatysime nusileidžiančius su parašiutai rožinius žmogeliukus, tai žiūrėkime ir toliau kas darosi nepaaiškinamo pasaulyje.

Šaltinis: paranormal.lt

Vanga

Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku