Šiaulietis jau 30 dienų izoliuotas Kinijoje dėl koronaviruso! (Video)

Kinijoje izoliuotas šiaulietis
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Kinijoje studijuojančiam Charbino universitete Pauliui dėl visuotinio koronaviruso karantino buvo uždrausta dvi savaite išeiti iš savo viešbučio kambario, o dar dvidešimt dienų – iš viešbučio teritorijos. Daug laiko ir netikėta situacija – puiki proga Pauliui pagaliau pradėti seniai svajotą video tinklaraštį.


Paulius Ivanovas arba kitaip Kimchi Boy (YouTube) įkėlė vaizdo įrašą pasidalindamas savo patirtimi būnant izoliuotam Kinijoje. Vaikinas pasakoja ką teko išgyventi per 30 dienų, ką veikia dienomis bei kaip kontaktuoja su išoriniu pasauliu.

Kinijoje izoliuotas Šiaulietis
nuotr: asm.archyvo


Kadangi nedideliame kambaryje daug veiklos nėra, o į lauką išeiti uždrausta, Paulius kasdien mokosi kinų kalbos iš įvairių vadovėlių. Taip pat vaizdo įraše pamini jog jam negalima susitikti su draugais ar artimaisiais todėl jis įvairiausiems daiktams sugalvojo įdomius personažus ir su jais nuolat kalbasi.


Vaizdo įrašo metu, izoliuotas vaikinas atsakinėjo į „Instagram“ soc. tinkle užduotus jam klausimus apie šią susiklosčiusią situaciją. Štai keletas klausimų ir atsakymų kurie buvo paminėti:

  • Kaip jūs skalbiate savo rūbus?
    – Na, jeigu jūs būsite karantine izoliuotas vienas, bent jau 14 dienų, tai jūs nelabai turėsite teisės daryti skalbimus. Viešbučio kambaryje nėra skalbimo mašinų, jų yra vos kelios visame aukšte.

  • Ar jūs gaunate nemokamą alų ar medicininės paskirties degtinę?
    – Deja, labai gaila, bet tokių daiktų mes negavome. Tačiau galėjome pasirūpinti vandens atsargomis prieš tai. O prie viso to, mane labai gelbsti nealkoholinis alus, aš jo nerekomenduoju, bet man jis tikrai padėjo.

  • Koks buvo sunkiausias dalykas būti taip ilgam izoliuotam bei ko labiausiai pasiilgsti?
    – Aš esu labiau ekstravertas, todėl labiausiai pasiilgstu draugų, bendravimo, žmogiško kontakto.


Visą pilną įrašą galite peržiūrėti čia:


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Vanga
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku