JAV portalo sąraše: 3 mirtiniausi miestai Europoje yra Lietuvoje

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Vienas iš populiariausių JAV svetainių – „FOX NEWS“ neseniai paskelbė sąrašą dešimties labiausiai mirtinai pavojingų miestų Europoje. Pagal portalo duomenis trys pavojingiausi miestai Europoje yra Kaunas, Vilnius ir Klaipėda.


Šis, dažnai kritiškai vertinamas dėl savo pateiktos informacijos kokybės portalas, rėmėsi Jungtinių Tautų statistika, kurioje yra pateikiami duomenys, kiek žmogžudysčių tenka šimtui tūkstančių gyventojų.


JAV portale „Labiausiai mirtinai pavojingų miestų Europoje“ įvardytas Kaunas, kuriame šimtui tūkstančių gyventojų atitenka 5,4 žmogžudystės. Taip pat, po Kauno rikiuojami Vilnius bei Klaipėda (3,9).


„FOX NEWS“ portale rašo, jog 2017 metais Lietuvoje išaugo bendras nusikaltimų skaičius po to, kai buvo sugriežtintos bausmės už vairavimą išgėrus. Minima, kad daugiausiai nusikaltimų užfiksuojama Vilniaus senamiestyje, nes čia yra daug turistų, kurie neišvengiamai tampa kišenvagių aukomis.


Žinoma, tačiau Kaunas nė iš tolo neprilygsta labiausiai mirtinai pavojingų JAV sąrašui, kur pirmoje vietoje yra Sent Luisas, 2018 metais šimtui tūkstančių gyventojų teko 60,9 žmogžudystės.


Po Lietuvos, mirtinai pavojingų Europos miestų toliau eina Marselis, Debrecenas, Celjė, Belfastas, Tamperė, Budapeštas, Amsterdamas.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Rusijoje – NSO ženklai ! Žmonės šokiruoti nuo reginio danguje

NSO ženklai danguje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
  1. Blemba, kažkaip atrodo spangsta čia tas fox news, nes nu jo gal ir nėra pati saugiausia šalis, bet tikrai ne tokia pavojinga kaip čia bando įsivaizduoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku