Visame Izraelyje iš dangaus krenta dideli pulkai šikšnosparnių. Žmonės sunerimę

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų.


Neseniai paslaptingos naktinių būtybių mirtys gali pasirodyti, kaip bausmė už pasaulinę ligą arba ženklas, kažko dar baisesnio.


Šias nuotraukas pirmą kartą patalpino Adi Moskowits socialinieme tinkle “Facebook”, kuris paprašė paaiškinti šį reiškinį. Šis reiškinys buvo pastebėtas Gan Leumi parke, Ramat Gan mieste, Izraelyje.


Panašias nuotraukas ir vaizdo įrašus paskelbė ir kitų kaimyninių miestų vartotojai. Ar šis masinis išnykimas gali būti susijęs su „naujuoju maru“ tarp šikšnosparnių ar net su Biblijos pranašystėmis apie žmonijos pabaigą.

„Aš sunaikinsiu žmogų ir žvėrį, sunaikinsiu dangaus paukščius ir jūros žuvis. Aš priversiu nedorėlius suklupti ir aš sunaikinsiu žmoniją Žemės vardu“.

Keli socialinių tinklų vartotojai ir ekspertai teigė, kad incidento priežastis gali būti arba neįprastai šaltas savaitgalis, arba neseniai įdiegtos 5G technologijos, tačiau šios teorijos liko nepatvirtintos. Esu skaitęs kažkur, kad šikšnosparniai (echolokacijos dėka), tik ir bendrauja radio bangomis, dažniais (gal, klystu).


Tačiau, kai kurie tikintieji mano, kad mirtinas maras, tarp šikšnosparnių gali būti Dievo bausmė.

Šaltinis: paranormal.lt

Vanga

Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku