Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pasaulyje atsiranda vis keistesnių veiklų už kurias mokslininkai sumoka milžiniškus pinigus. Ar jums patinka visą dieną gulėti lovoje? Už tai galite gauti didelę sumą pinigu. Ir tai ne internetinė apgaulė, o tikras mokslinis tyrimas!


Kosmoso medicinos ir fiziologijos institutas Tulūzoje, Prancūzijoje ieško 24 asmenų, kurie sutiktų gulėti lovoje 60 dienų. Kai tyrimas bus baigtas, visi asmenys gaus po 16 tūkst. eurų už savo sunkų darbą. Ieškomi fiziškai aktyvūs, sveiki, nerūkantys vyrai, kurių amžius siektų nuo 20 iki 45 metų, o kūno masės indeksas (KMI) nuo 22 iki 27.


Gulėti lovoje, kad petys visada liestų lovą.


Tyrimo metu, dalyviai privalės gulėti lovoje taip, kad bent vienas petys visada liestų lovą. Pusė dalyvių bus girdomi specialiais kokteiliais su tam tikromis narkotinėmis medžiagomis, įskaitant priešuždegiminius preparatus ir antioksidacinius maisto papildus, kurie turėtų sustabdyti svorio kitimą.


Tokiu būdu mokslininkai nori išsiaiškinti kokį poveikį žmonėms turi ilgalaikiai nesvarumo periodai. Papildomai, jie taip pat galvos kaip gulint lovoje įmanoma valgyti, tuštintis, praustis ir sportuoti.


Po šio tyrimo, dalyviai turės dvi savaites reabilitacijos, kurios metu bus ištirti, siekiant sužinoti kokį poveikį jų kūnui padarė toks horizontalus gyvenimas.


Šaltinis: iflscience.com


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Minimalus atlyginimas Lietuvoje per 20 metų pakilo 500 eurų ! Pamatykite kaip pakito skaičiai

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku