„Eurovizijos“ reitinge – Lietuva 1 vietoje! Visa Europa kalba apie „The Roop“

The roop
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pasibaigus Eurovizijos finalui Lietuvoje, paaiškėjo, kad į Roterdamą važiuos atstovauti šalį, grupė „The Roop“. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkusi grupė neslepia džiaugsmo ir nekantrauja kada galės užlipti ant didžiosios scenos.


Vos per keletą dienų Lietuva iš „Eurovizijos“ lažybų puslapių TOP lentelės dugno pakilo iki geriausiųjų penketuko, o dar vėliau ir į pirmą vietą!

The Roop


Tačiau, Lietuva pirmauja ne tik „Eurovizijos“ lažybų lentelėse, bet ir viename iš populiariausių mobiliųjų aplikacijų „My Eurovision Scoreboard“. Programėlėje galima pasirinkti savo TOP šalis ir joms skirti atitinkamai taškų nuo 1 iki 12. Susumavus visų žmonių balsavusių už skirtingas šalis ir jų favoritus, Lietuva tapo pirmoje vietoje!

the roop


Šiais metais „Eurovizijoje“ dalyvaus net 41 užsienio šalys, padalinus jas į du pusfinalius, buvo nuspręsta, kad Lietuva pasirodys pirmame pusfinalyje. Tiesioginės transliacijos vyks jau gegužės 12-16 dienomis.


Pirmajame pusfinalyje taip pat pasirodys dar 16 kitų šalių: Airija, Australija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Izraelis, Kipras, Kroatija, Norvegija, Malta, Rumunija, Rusija, Slovėnija, Šiaurės Makedonija, Švedija, Ukraina.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku