Prezidentas remia pilietines iniciatyvas, skirtas kovai su COVID-19

Gitanas Nausėda
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda reiškia paramą visoms pilietinėms iniciatyvoms, skirtoms kovai su koronaviruso ligos (COVID-19) protrūkiu.


„Dabartinė krizė yra išbandymas mums visiems. Džiaugiuosi, kad būtent šiuo sudėtingu metu daugybė piliečių imasi iniciatyvos, rodo atsakomybę, rūpinasi ne vien savimi, bet ir aplinkiniais žmonėmis“, – sakė šalies vadovas.


Siekdamas atkreipti dėmesį į sudėtingą pažeidžiamų visuomenės grupių padėtį ir paskatinti savanorystę Lietuvoje karantino laikotarpiu, Prezidentas nusprendė simboliškai prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Stiprūs kartu“.


„Vienas didžiausių iššūkių šiuo metu yra vyresnio amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergančių asmenų aprūpinimas būtiniausiomis prekėmis. Neretai jie priversti reguliariai lankytis parduotuvėse ir vaistinėse, ko tikrai neturėtų daryti. Todėl nepaprastai svarbu, kad tokios iniciatyvos kaip „Stiprūs kartu“ įgalina žmones siūlyti savo pagalbą ir savanoriauti“, – sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.


Prezidentūros darbuotojai penktadienį pakviesti registruotis „Stiprūs kartu“ svetainėje ir laisvu nuo darbo laiku teikti pagalbą asmenims, kuriems to labiausiai reikia.


„Matome ir daugiau puikių pavyzdžių – iniciatyvinės grupės renka lėšas medicininei įrangai ir medikų apsauginėms priemonėms pirkti, restoranai ir kavinės gamina maistą, kurį nemokamai tiekia dirbantiems medikams ir izoliuotiems žmonėms. Startuolių gretose gimė idėja krizės akivaizdoje rengti virtualų hakatoną ir ieškoti sprendimų opiausioms institucijų, verslų ir visuomenės problemoms. Sveikinu visas iniciatyvas, kurios sudėtingu visai šaliai metu siekia bendrojo gėrio“, – sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.


Autorius: ANTANAS MANSTAVIČIUS, LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO KANCELIARIJA
Šaltinis: BNS

Kinijoje izoliuotas šiaulietis

Taip pat skaitykite: Šiaulietis jau 30 dienų izoliuotas Kinijoje dėl koronaviruso! (Video)

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku