Dėl koronaviruso atšaukiamas Kovo 11-osios minėjimo renginys Europos Parlamente

kovo 11
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Europos Parlamentas dėl koronaviruso grėsmės mažiausiai trims savaitėms uždaro duris  lankytojams, delegacijoms ir kviestiniams svečiams bei atšaukia visus Parlamento pastatuose organizuojamus nepagrindinius renginius: seminarus, parodas, diskusijas, komitetų klausymus ir pan. Atšaukiamas ir kitą savaitę Strasbūre turėjęs vykti Europos Parlamento nario Bronio Ropės ir Lietuvių kalbos komisijos organizuotas parodos atidarymas „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“.


„Apgailestauju, kad teko atšaukti renginį, skirtą paminėti Kovo 11-osios 30-ąsias metines. Tai taip pat turėjo būti baigiamasis visą mėnesį mūsų šalyje vykusių Lietuvių kalbos dienų renginys, – sakė B. Ropė. – Laukėme solidžios svečių delegacijos iš Lietuvos. Į renginį esame pakvietę didelę svečių auditoriją iš ES institucijų Briuselyje. Suprantama, kad šiandieninėmis aplinkybėmis didelių susibūrimų ir nebūtinų kelionių vengimas mažina riziką susirgti šia nauja greitai plintančia liga. Todėl visuomenės sveikatos interesas čia yra svarbesnis“.


Šiuo metu svarstoma parodos atidarymą rengti vasarą. Renginiai atšaukti Europos Parlamento Prezidento sprendimu, remiantis Europos Parlamento medicinos tarnybos rekomendacijomis, kuriomis siekiama saugoti Europos Parlamento narių bei darbuotojų sveikatą bei imtis prevencinių priemonių dėl virusinės ligos COVID-19 plitimo. Europos Parlamento nariai bei darbuotojai, neseniai buvę regionuose, kur fiksuojami COVID-19 protrūkiai, prašomi 14 dienų nevykti į Europos Parlamentą. 


Nepaisant naujų apribojimų, Europos Parlamento komitetų posėdžiai ir plenarinė sesija Strasbūre kol kas neatšaukiami. 

Autorius: KRISTINA TOMILINA
Šaltinis: BNS


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

Taip pat skaitykite: Žymi lietuvė 11-toje klasėje pasididino krūtinę? Gerbėjai negali patikėti

Vikituks - Viktorija Jukonytė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku