Vogti Kauno miesto trikojai-radarai parduodami internete?

Trikojis radaras
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Trikojai radarai – tai nauja policijos greičio matavimo įranga kuri į Lietuvos gatves atklydo visai neseniai. Trikojų prietaisų mobilumas, anot policijos, greičio mėgėjams taps itin nepalankus, nes per trumpą laiką juos bus galima lengvai perkelti iš vienos į kitą.


Prietaisai vienu metu gali fiksuoti visomis eismo juostomis, abiem kryptimis važiuojančias transporto priemones, identifikuoti jas ir jų valstybinius numerius bei nustatyti iškart kelis greičio viršytojus. Matuoklių stovėjimas nebus pažymėtas, todėl nuo šiol kelyje verta elgtis drausmingiau.


Nauji greičio matuokliai taip pat gali atlikti ir daugiau funkcijų ir jas ateityje pareigūnai būtinai išmėgins keliuose. Viena iš tokių pažeidėjų, kertančių sankryžą draudžiamam šviesoforo signalui, fiksavimas.


Vos tik įžengus šiems naujiems elektriniams „kelių patruliams“ į gatves, internete paplito daugybė komentarų, nuomonių ir net puslapių kuriose Lietuvos piliečiai dalinasi vietas kur stovi šie trikojai radarai.

Nuotrauka: Ebay.com


Tai pat, internetinių aukcionų ir prekybos svetainėje „eBay“ buvo pastebėtas skelbimas kuriame parduodamas identiškas radaras tiesiai iš Kauno gatvių vos už 40 eurų. Tačiau „prekės“ aprašymas pralinksmins ne vieną susidomėjusį įsigyti šį greičio matuoklį.


„Sveiki, parduodamas trikojis. Praeitą dieną radau jį gatvėje, atrodo, jis niekam nepriklauso. Netoli trikojo mačiau automobilyje sėdintį vaikiną, atrodo, ir jam šis greičio matuoklis nepriklausė. Jei kuris nors susidomėjote, prašau su manimi nesusisiekti. Jūs galite šį trikojį pasiimti Kaune, Panerių gatvėje. Tikiuosi, kad jis – vis dar ten. Geros dienos“ ,- anglų kalba sarkastiškai bei šmaikščiai rašoma „Ebay“ interneto puslapio skelbime.

Nuotrauka: Ebay.com


Iš aprašymo galime spręsti, kad šis skelbimas tėra tik „pokštas“ ir jis nėra tikras. Susisiekus su Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, patvirtino, kad jų turimais duomenimis nebuvo gauta nei vieno pranešimo apie Kauno apskrityje dingusius ar sugadintus kilnojamus greičio matuoklius.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Žinoma Lietuvos dainininkė pateko į sekso skandalą! Filmuojasi internete?

Dovile rim
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku