Tokio vaiko vardo Lietuvoje dar nebuvo ! Tėvų fantazijai ribų nėra

Kasmet Lietuvoje gimsta tūkstančiai naujagimių na, o tėvams vienas atsakingiausių momentų kuomet gimsta vaikas – išrinkti jam tinkamą vardą. Daugelis žmonių jau žino kaip norėtų pavadinti savo vaikus jiems dar net negimus, kiti sugalvoja po gimimo, na o yra tokių kuriems kyla įvairių abejonių ir bando ieškotis populiariųjų vardų interneto platybėse.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje jau turime tikrai retų vaikų vardų, kur yra vos vienetai, tačiau tėvai nenustoja stebinti ir toliau. Vis gi, o kada yra ta riba kai vardas tampa originalus, o kai visiškai „nuvažiavęs į lankas“?

2019 metų antrojo pusmečio vaikų vardus paskelbęs portalas „tėvų-darželis“ sukėlė tikrą sumaištį socialiniuose tinkluose.

Naujieji ir dar niekada neužregistruoti mergaičių vardai buvo: Lapė, Putu, Elektra, Vayla, Jetė.

Berniukų tarpe buvo taip pat keli įdomūs vardai tokie kaip: Davos, Keanu, Saintas. Vieni iš keistesnių vardų – Naras ir Termination. Įdomu apie ką galvojo tėvai, pavadindami savo vaikus šiais vardais.

Visi 2019 metų antro pusmečio nauji vaikų vardai

Mergaičių vardai: Afira, Ajūnė, Akmintė, Aldara, Ašilė, Atlana, Chiamaka, Damla, Dara, Eirini, Elektra, Emrita, Erlana, Etnaja, Gilarė, Gindvailė, Hailė, Havėja, Heranoush, Ilėja, Inidė, Izolida, Jetė, Jitnija, Jorindė, Julvita, Kaisa, Katana, Lapė, Loana, Manila, Mantvildė, Marcela, Meinartė, Meridita, Mikeila, Molita, Mylėja, Nargiza, Noatė, Orifėja, Orneila, Putu, Rinėja, Rinetė, Rozalina, Santorina, Sicilija, Umė, Urdė, Vayla, Venenta.

Berniukų vardai: Abis, Ainys, Altaras, Anandas, Andrijanas, Anrijus, Apolonas, Armilis, Bendžiaminas, Charonas, Dartas, Davos, Deimidas, Deinetas, Deiradas, Dimijanas, Doventas, Džeremis, Džiugimantas, Eganas, Eigimantas, Elmas, Emris, Ezekielis, Gabis, Gabris, Haronas, Ibrahimas, Ipatij, Istijus, Jacobas, Keanu, Kendrik, Lucius, Malikas, Milėjus, Mirajus, Naras, Nerėjus, Odinas, Otis, Saintas, Salvadoras, Slimas, Termination.

Taip pat skaitykite: Vilniuje nuteisė vaikiną 6 mėn. laisvės apribojimo dėl 0,006 g marihuanos nuorūkoje

Nepamirškite sekti mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nepraleiskite naujienų

Privatumo politika
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku