„The Roop“ pateko į TOP5 pagal užsienio reitingus! Prognozuoją aukštą vietą

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pasibaigus Eurovizijos finalui Lietuvoje, paaiškėjo, kad į Roterdamą važiuos atstovauti šalį, grupė „The Roop“. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkusi grupė neslepia džiaugsmo ir nekantrauja kada galės užlipti ant didžiosios scenos.


„Vieni sako, kad nieko nereiškia, kiti baksnoja pirštu į lenteles, sakydami, kad „geriau nei pernai“, ar „su kitu atlikėju būtume dar aukščiau“.


Pagal bukmekerius tik per pusdienį pakilome nuo prieš tai buvusios 21-osios vietos iki pat septintos – sunku prisiminti, kada tokioje stadijoje paskutinį kartą buvome taip aukštai. Kadangi nuo mūsų finalo praėjo nedaug laiko, yra galimybė, kad šioje lentelėje Lietuva dar kils. Pastebėtina, kad šiuo metu prognozuojama 4% „Eurovizijos“ atvežimo į Kauną (Vilnių) tikimybė yra tikrai geras rezultatas.


Kol „hype“ traukinys mėgina atvažiuoti į mūsų stotį – laukime kitų valstybių dainų bei pokyčių bukmekerių skaičiukuose!“,- rašo „Eurovizijos“ Facebook tinklaraštis „Dūzė Pua“.


The Roop – 3 Vieta pagal „Eurovizijos“ mobilią aplikaciją.

Eurovision
nuotr: My Eurovision Scoreboard aplikacija


The Roop – TOP5 vietoje pagal lažybų svetaines

nuotr: https://eurovisionworld.com


Vos per keletą valandų Lietuva iš septintos vietos, staiga pakilo jau į TOP penketuką.


Šiais metais „Eurovizijoje“ dalyvaus net 41 užsienio šalys, padalinus jas į du pusfinalius, buvo nuspręsta, kad Lietuva pasirodys pirmame pusfinalyje. Tiesioginės transliacijos vyks jau gegužės 12-16 dienomis.


Pirmajame pusfinalyje taip pat pasirodys dar 16 kitų šalių: Airija, Australija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Izraelis, Kipras, Kroatija, Norvegija, Malta, Rumunija, Rusija, Slovėnija, Šiaurės Makedonija, Švedija, Ukraina.

Kaip seksis "The Roop" toliau ?
The Roop


Balsavimo rezultatai


Žiūrovų balsai:

 1. „The Roop“
 2. Monique
 3. Aistė Pilvelytė
 4. Monika Marija
 5. Rūta Loop
 6. KaYra
 7. „The Backs“
 8. MEANDI


Komisijos balsai:

 1. „The Roop“
 2. Monique
 3. Monika Marija
 4. Rūta Loop
 5. MEANDI
 6. Aistė Pilvelytė
 7. KaYra
 8. „The Backs“


Tačiau, viskas klostėsi kur kas ne taip gerai, kaip tikėtasi. Po „Eurovizijos“ nugalėtojo paskelbimo, atsirado itin daug nepatenkintų žmonių, kurie pranešė, kad neužskaitė jų balsų. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame „Eurovizijos“ finale balsavimo paslaugą teikusi „Telekomunikacijų bendrovė „TCG Telecom“ informavo, kad dėl pernelyg didelio SMS žinučių srauto dalis jų atėjo pavėluotai, jau po balsavimo sustabdymo. Įmonės teigimu, tokie balsai nebuvo įskaityti ir už juos nebus pritaikytas mokestis.


Žiūrovų bei komisijos balsavimą stebėjo audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.


Paaiškėjus rezultatams, spaudos konferencijos metu „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, buvo pakalbintas apie susiklosčiusią situaciją ir rekordinį atotrūkį nuo antros vietos laimėtojos Monique. Atlikėjas sakė, kad toks įvertinimas jam ir visai jo komandai yra be galo svarbus, jie tuo patys sunkiai tikėjo ir kad jų svajonei buvo lemta išsipildyti.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
  1. Monika Marija galėjo laimėti praeitais metais su Light ON, bet šiais metais super, kad laimėjo THE ROOP ! Šaunuoooliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku