Šauktinių sąraše stipriai atnaujinta tvarka – žmonės šokiruoti ir pasipiktinę !

Šauktiniai
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Šiais metais paskelbtame karo prievolininkų sąraše yra didžiulė naujiena Lietuvos piliečiams. Jame įtraukti ir aukštųjų mokyklų studentai kurie privalės atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą. Iš viso planuojama pakviesti net 3828 karo prievolininkus atlikti savo pareigą.


Studentai patekę tarp šauktinių, turės apsisprendimo laisvę: sustabdyti studijas ir atlikti 9 mėnesių nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) arba nenutraukus studijų pasirinkti jaunesniųjų karininkų vadų mokymus (vyksta 3 metus savaitgaliais) ir tokiu būdu atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą (PPKT), arba studijuoti ir tarnauti Krašto apsaugos savanorių pajėgose (3 metus) ir tokiu būdu atlikti PPKT.


Nepasirinkus nė vieno iš minėtų tarnybos būdų, karo prievolininkams, kuriems dėl studijų aukštojoje mokykloje bus atidėta tarnyba, šaukimas būtų pratęsiamas iki jiems sukaks 26 metai (bet ne ilgiau nei vienerius metus po studijų baigimo). Pabaigę studijas jaunuoliai vieną kartą turės galimybę patekti į šaukiamųjų sąrašus.


Šį ketvirtadienį sudaryti 2020 m. karo prievolininkų sąrašai ir bus paskelbti iki sausio 16d. interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt. Prie kiekvienos pavardės yra nurodytas ir tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu. Karo prievolininkams už nurodymų nevykdymą gali būti taikoma administracinė arba baudžiamoji atsakomybė.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku