Petro Gražulio dukros motina iš keršto paviešino gėdingas jo nuotraukas

Petras Gražulis

Birutė Navickaitė Petro Gražulio buvusioji bei auginanti jų bendrą vaiką į internetą įkėlė gėdingas Petro nuotraukas iš keršto nebegalėjusi pakęsti jo viešų patyčių. Po ketvirtadienio pasirodžiusios laidos kurioje dalyvavo seimo narys, Birutė ypatingai įsižeidė ir parašė žinutę į savo Facebook sieną.

„Kitą kartą prieš VIEŠAI tyčiodamasis iš manęs, prieš dergdamasis iš kur vaikai atsiranda, prieš pirštais rodydamas kitą kuo menkesnį, PRIEŠ TAIP DARYDAMAS, GAL KITĄ KARTĄ Į SAVE PASIŽIŪRĖK…tikrai, kad Seimo Kazanova.. „, – Rašė Birutė Navickaitė.

Petras Gražulis

„Po vakarykštės laidos, labai džiaugiuosi, kad mano vaikučiui šiandien nereikia į mokyklą… Nuoširdžiai nesuprantu, kokio velnio aš metus laiko viešai sakiau, kad jis – geras tėvas… Dėl Dievo meilės, vaikas auga… Ir nežinai, ar pykt ant pono, ryškiai mėlynu švarku, ar vertinti kaip proto ligą…“ – pasidalijusi minėtos laidos ištrauka, garsiai svarstė Birutė.

Vėliau moteris pasidalijo ir senomis Seimo nario nuotraukomis. „Kitą kartą, prieš tyčiodamasis iš manęs, prieš dergdamasis, iš kur vaikai atsiranda, prieš žemindamas mus su dukryte, prieš pirštais rodydamas kitą, kuo menkesnį, prieš taip darydamas, gal kitą kartą į save pažiūrėki… tikrai, kad Seimo Kazanova..“ – pridėjo ji.

Petras Gražulis

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
  1. Meška su lokiu abu labu tokių ,norit namie nors ir špygom badykitės bet tyčiotis vienas iš kito tiesiog bjauru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nepraleiskite naujienų

Privatumo politika
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku