Petro Gražulio dukros motina iš keršto paviešino gėdingas jo nuotraukas

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Birutė Navickaitė Petro Gražulio buvusioji bei auginanti jų bendrą vaiką į internetą įkėlė gėdingas Petro nuotraukas iš keršto nebegalėjusi pakęsti jo viešų patyčių. Po ketvirtadienio pasirodžiusios laidos kurioje dalyvavo seimo narys, Birutė ypatingai įsižeidė ir parašė žinutę į savo Facebook sieną.


„Kitą kartą prieš VIEŠAI tyčiodamasis iš manęs, prieš dergdamasis iš kur vaikai atsiranda, prieš pirštais rodydamas kitą kuo menkesnį, PRIEŠ TAIP DARYDAMAS, GAL KITĄ KARTĄ Į SAVE PASIŽIŪRĖK…tikrai, kad Seimo Kazanova.. „, – Rašė Birutė Navickaitė.

Petro Gražulio vaiko mamos Facebook įrašas


„Po vakarykštės laidos, labai džiaugiuosi, kad mano vaikučiui šiandien nereikia į mokyklą… Nuoširdžiai nesuprantu, kokio velnio aš metus laiko viešai sakiau, kad jis – geras tėvas… Dėl Dievo meilės, vaikas auga… Ir nežinai, ar pykt ant pono, ryškiai mėlynu švarku, ar vertinti kaip proto ligą…“ – pasidalijusi minėtos laidos ištrauka, garsiai svarstė Birutė.


Vėliau moteris pasidalijo ir senomis Seimo nario nuotraukomis. „Kitą kartą, prieš tyčiodamasis iš manęs, prieš dergdamasis, iš kur vaikai atsiranda, prieš žemindamas mus su dukryte, prieš pirštais rodydamas kitą, kuo menkesnį, prieš taip darydamas, gal kitą kartą į save pažiūrėki… tikrai, kad Seimo Kazanova..“ – pridėjo ji.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
 1. Meška su lokiu abu labu tokių ,norit namie nors ir špygom badykitės bet tyčiotis vienas iš kito tiesiog bjauru

  16
  4
 2. Ko cia visi nirstat ir teisiat,visi zmones daro simtus klaidu savo gyvenime,visur visko abstu.I savo reikaliukus daugiau ganykim,zmones pavargsta buna pikti ir vel gali buti geri,kiekvienas zmogus yra kitoks.Nesinervinkite del svetimu reikalu,jie patys issispres.Birute jauna,jos kita socialine aplinka,ji turi savo garbe ir savo tiesas,“tetusis“pagyvenes,daugiau tauko turintis jo tiesos dar kitokios,nors yra viena tiesa is ju,tai-zmogiskumas,kada nors gal si tiesa nugales.🤔Gaila zmoniu,kurie deda sveikata narpliodamiesi svetimuose reikaluose.Na ir tegul,genys yra margas,o pasaulis dar margesnis.

  13
  1
  1. ko jus cia plesotes.gyvena visi kas kaip nori,ziurekit savo sveikata,sedekit namuose,ir neskaitykit tu nesamoniu,gal ir samones,butent tuom ir bendrausim internete,svieskites kaip apsisaugoti geriau nuo tos zarazos,kuri pas mus jau arti

 3. Nieko nėra šlykščiau už šitą nusenusį rujojantį patiną… Fui fui… pasenai- sėdek ir tylėk

  2
  1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku