Paskelbtas 2020 metų šauktinių sąrašas ! Pasitikrinkite ar esate tarp patekusiųjų

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
TwitterSausio mėnesį sudaryti 2020 m. karo prievolininkų sąrašai jau yra paskelbti ir prieinami kiekvienam. Prie kiekvienos pavardės yra nurodytas ir tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu. Karo prievolininkams už nurodymų nevykdymą gali būti taikoma administracinė arba baudžiamoji atsakomybė.


Šiais metais paskelbtame karo prievolininkų sąraše yra didžiulė naujiena Lietuvos piliečiams. Jame įtraukti ir aukštųjų mokyklų studentai kurie privalės atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą. Iš viso planuojama pakviesti net 3828 karo prievolininkus atlikti savo pareigą.


Į sąrašus patekusiems karo prievolininkams šaukimo nurodymai paštu nebus siunčiami. Visa karo prievolininkui aktuali informacija pateikta internete. Ją taip pat karo prievolininkai galės sužinoti paskambinę nemokamu telefonu 8 800 12340, atvykę arba paskambinę į regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir poskyrius.


Pasitikrinti ar esate vienas iš „laimingųjų“ galite šiame puslapyje: https://sauktiniai.karys.lt


Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba primena, kad sudarius ir paskelbus karo prievolininkų sąrašus, į juos nepatekę vaikinai ir merginos nuo 18 iki 38 metų ir toliau gali teikti prašymus savo noru atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Jie galės pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes kaupiamąsias išmokas.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Ieško žmonių: 60 dienų gulėti lovoje, užmokestis 16 tūkst. eurų. Moksliniams tyrimams

guli lovoje
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku