Lietuviško ELITO atomazga. Įtariami perkantys brangiausių prekinių ženklų klastotes

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Neseniai pasklido kalbos apie Vilniuje esantį slaptą ELITO butiką kuriame galima nusipirkti įvairių brangiausių pasaulyje prekinių ženklų klastočių. Anot internautų jame lankosi žinomiausi Lietuvos žmonės ir po apsipirkimo, savo socialiniuose tinkluose, rūbus pristato kaip jų originalus. Butike galima rasti nuo kailinių iki smulkiausių aksesuarų.


Kone didžiausiame lietuviškame internetiniame forume „Discord: Pletkai“ yra kasdien aktyviai aptarinėjamas Lietuvos elitas ir kiti žinomi žmonės. Viešinamos jų pikantiškos paslaptys, privačios nuotraukos bei įvairūs nutikimai. Būtent apie šį klastočių pirkimą buvo pranešta šiame forume su keletą vaizdinių įrodymų.


Vienas narys slapyvardžiu „Girilazas“ aprašė ganėtinai detaliai ką žino apie šią situaciją ir su visais pasidalino savo turima informaciją: „Žodžiu visa tiesa apie S***** « Vardiniu » rūbų ypatumus ! Tiesa 100 procentine ! Vilniuje yra tokia bobelka Oksana, ji turi gariūnuose savo tašką, taip pat turėjo „No Name“ butiką trakų g., turėjo skandalą su A.J už tai, kad vitrinoj padielkinę suknę įdejo ir kainą ten gal 200 eurų pridėjo, tai postą parašė apie tą fake suknę … tai žodžiu tas „No Name“ Butikas kaip pardė persikėlė į Olimpiečių g. 3.


Tikslaus adreso nepasakysiu ir sakė to butikėlio patalpos yra nuleistom žaliuzėm, ten prekiaujama padielkom, lb daug elito ten važiuoja apsishopinti savo vardiniais rūbukais. Net gali paprašyti, kad ir dėžę suorganizuotų ir maišiuką … bet visą tai yra aukštos kokybės padirbiniai, tašės, batai, rūbai, diržai su brand etiketkom, tik kvepia kaip kiniška padielka. Pagrindinė klientė S*****. Čia tokia istorija net netilptų parašyti. Turi uždarą acountą ta Oksana IG ten deda shmutkes nu ir kas žino iškart matosi ką S***** ten pirko, kas netingit panagrinėkit, čia kaip žaidimas„, – rašo „Discord: Pletkai“ narys.


Po tokios informacijos paskleidimo, forumo narys taip pat įkėlė ir nuotraukų iš šio slapto Butiko soc. tinklo „Instagram“ profilio. Vienoje nuotraukoje matosi, kad „Gucci“ prekinio ženklo batai kainuoja 299 eur.


Forumo nariai peržiūrėję gautą informaciją, buvo labai šokiruoti ir negalėjo patikėti. Kai kurie net rado kitų žinomų Lietuvos žmonių pavardes, kurie seką šį Butiko profilį.


Narys įkėlęs informaciją apie Butiką, taip pat pamini, kad norint apsipirkti tokioje „parduotuvėje“ reikia gauti atskirą pakvietimą. Ir kitam nariui paklausus apie vmi ir baudas, buvo atskleista, jog šis Butikas jau ne kartą yra susidūręs su teisėsauga ir mokėjęs tūkstantines baudas.


Pabandžius susisiekti su keliais žinomais Lietuvos žmonėmis jie neatskleidė, kad perka ar ką nors žino apie šį padirbinių butiką. Galbūt kam nors atlikus slaptą tyrimą ir sužinosime ar visa tai yra tiesa, tačiau kol kas informacija apie perkamus padirbinius yra nepatvirtinta ir forumo gandai lieka tik gandais.

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: Petro Gražulio dukros motina iš keršto paviešino gėdingas jo nuotraukas

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku