Žmonės piktinasi: Peticiją sugriežtinti bausmę pasirašė virš 50 tūkst. gyventojų!

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Pasipiktinusi visuomenė pasirašo peticiją, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai. – rašoma populiariausioje šių dienų peticijoje.


Tauragės apylinkės teismas šiandien paskelbė nuosprendį per moksleivių vakarėlį žiauriai merginą sumušusiam jurbarkiečiui. Jis buvo kaltinamas pasikėsinimu išžaginti nepilnametę, jos seksualiniu prievartavimu ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Teismas jaunuolį pripažino kaltu dėl padaryto nusikaltimo, tačiau kalėjimo duonos jaunajam nusikaltėliui ragauti neteks – jam paskirta lygtinė bausmė.


„Teismas paskyrė jaunuoliui trejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant trejiems metams. Vaikinas įpareigotas toliau mokytis arba dirbti, nekeisti gyvenamosios vietos. Jam skirtas įpareigojimas 12 mėnesių nevartoti alkoholinių gėrimų. Nukentėjusiai merginai vaikinas turės atlyginti 5 000 eurų, o jos tėvui 2 000 eurų. Jaunuolis turės atlyginti ir nukentėjusiosios šeimos patirtas teismines išlaidas. Iki teismo posėdžio jaunuolio šeima jau buvo atlyginusi 5 000 eurų.“
Tai būtų tiek. Aš tai negaliu patikėt.
Nuostabi teisinė valstybė, kurioje beveik užmušti žmogų yra ant legalumo ribos jau. Teismas tiesiog metus negert liepė, dar pasimokyt, padirbt.
O šiaip tai teismas recidyvistui dar ir malonę suteikė. Nes gert tai pas mus legalu nuo 20, po metų jam bus 19. Tai teismas leido gert nuo 19. ok. ta prasme wow wow“ ,- rašo pasipiktinęs Saugirdas Vaitulionis savo „Facebook“ paskyroje.


Vaikinui taip pat paskirtos auklėjamojo poveikio priemonės. Kadangi nusikaltimus jis padarė apsvaigęs, teismas įpareigojo 12 mėnesių nevartoti alkoholinių gėrimų. Jurbarkietis turės per visą bausmės laikotarpį mokytis arba dirbti, taip pat be nuosprendžio vykdymą kontroliuojančių institucijų žinios negalės keisti gyvenamosios vietos.


Šioje byloje padarytą neturtinę žalą teismas įvertino bendra 12 tūkst. eurų suma. Nukentėjusiai jau buvo atlyginta 5 tūkst. eurų žala. Teismas įpareigojo merginai sumokėti dar 5 tūkst. eurų, o jos tėvui – 2 tūkst. eurų.


Savo nepasitenkinimą „Facebook“ socialiniame tinkle išreiškė iš garsioji Daina Bosas:
„Šiandien, eilinį kartą, buvo pasityčiota iš Valstybės ir teisingumo. Visiškas teisėsaugos krachas…
Bet iš patirties žinau, kad tai tik pirma instancija. Kai mano skiepų byloje pirmoji instancija priemė sprendimą, mes irgi ėmėmės už galvų…
Tačiau Vilniaus Apeliacinis teismas ir Aukščiausias teismas, priemė visai priešingą sprendimą. Todėl kad ten sprendimus priema profesionalai, o ne Tauragės ir Klaipėdos apykinkės teisėjos Gražinos. Turbūt bandau pasakyti ir labai viliuosi, kad dar ne viskas prarasta. Tai tikrai ne pabaiga. „


Peticiją pasirašė virš 50 tūkstančių gyventojų:


Peticiją galite pasirašyti čia: Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku