Kraupi automobilių avarija šalia Šilo tilto: BMW automobilis trenkėsi į sieną, yra sužeistųjų

Avarija
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
TwitterPirmadienio vakarą apie 22:49 min. gautas pranešimas iš policijos apie avariją, jog du automobiliai „Ford“ bei “ BMW “ susidūrė vienas į kitą.


Anot policijos pareigūnų, „BMW“ vairuotoją teko skubiai vežti į ligoninę. Jį teko traukti iš mašinos ugniagesiams.

Arno Strumilos / 15min nuotr.


Pagal liudininkų teoriją „Ford“ automobilis, sukdamas į kairę, Šilo ir Antakalnio gatvių sankryžoje nepraleido iš centro pusės atvažiuojančio BMW.


Smūgio nesuvaldęs „BMW“ skriejo tiesiai į Antakalnio pusėje stovintį pastatą apgadindamas jo sieną. Po šio susidūrimo abu automobiliai liko nepataisomai sugadinti.


Liudininku teigimu, buvo girdėti be galo garsus trenksmas automobilių susidūrimo metu. Į ligoninę išvežti „BMW“ vairuotojas bei keleivis.


Po šio susidūrimo buvo visiškai užblokuota Antakalnio gatvė. Įvykio vietoje gausiai mirgėjo policijos, greitosios bei ugniagesių automobilių šviesos.

Šaltinis: 15min


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite apie automobilius: Ar dar prisimenate šį BMW x6? Tai buvo vienas iš sunkiausių įššūkių įgyviendinti užsakovo norus.

bmw
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku