Atiduokite Nikai savo „balsą“ reabilitacijos konkurse! Dalinkitės!

Nika
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Mažajai Nikai greitai bus 5 metukai, tačiau jos raida prilygsta naujagimiui – mergaitė pati nevalgo, nesistoja, nekalba. Pati gali apsiversti tik nuo nugaros ant pilvuko. Nors mergaitės mama Irina Žilina be galo stengiasi, kad dukra tvirtėtų ir taptų vis savarankiškesnė, tačiau gydytojai nieko nežada.


Nesėkmingos operacijos 38-ą savaitę dėl nėščiųjų preeklampsijos buvo nuspręsta paskatinti gimdymą. Nika gimė 49 centimetrų ūgio ir 2 320 gramų svorio. Pagal naujagimių vertinimo skalę ji buvo įvertinta 9 balais, tačiau nepaisant to, ji iš karto buvo paguldyta į inkubatorių. „Man iš viso net nenorėjo duoti jos priglausti prie krūtinės, nes norėjo dukrą kuo greičiau parodyti neurochirurgui. Vis dėlto man pavyko išsiprašyti, kad duotų priglausti prie krūtinės. Priglaudžiau vos porai sekundžių ir ją iš manęs paėmė“, – pasakoja moteris.

Nika
nuotr: asm.archyvo

Gydytojams apžiūrėjus Niką, buvo nuspręsta, kad operacijos kol kas yra nereikalingos, bet mergaitė turi būti stebima. Dar neišėjus iš ligoninės, mergaitė susirgo bronchitu. „Pasveikus mums pasiūlė daryti operaciją. Tam, kad dėl hidrocefalijos nesikauptų vandenys, buvo variantas, kad gal padės. Deja, bet mums operacija nepadėjo, nes skilveliai tik dar labiau plėtėsi. Todėl nusprendė įdėti šuntą. Darytos jau 4 operacijos. Vieną kartą šuntas neveikė taip, kaip turėjo, kitą kartą jis buvo atitrūkęs, todėl nuolat reikėjo važinėti ir tikrinti“, – pasakoja Irina.


Šiandien Nikai reikia Jūsų didžiausio palaikymo

Skirkite savo „balsą“ reabilitacijos konkurse. Mergaitės mama „Facebook“ soc. tinkle pasidalino įrašu:


„Draugai labai prašau skirti jūsų brangaus laiko ir atiduoti savo balsą Nikai. Tik pora paspaudimų, o mums tai gali būti nauja galymybė išmokti kažką naujo reabilitacijos centre Adeli. Nika nuo pat gimimo tikra kovotoja, ištvėrė 4 operacijas, narkozių daugiau nei 10… Ir jinai vis tiek šypsosi, vis tiek skleidžia gerąsias emocijas. Kovo 6d. Nikos gimtadienis jai bus 5 metukai. Deja mažytė turi sunkią negalia, ne vaikšto, ne kalba… Pagrindinės ligos hidrocefalija, cerebrinis paralyžius, epilepsija. Tikiu Jūsų gerumu, kiekvienas balsas yra labai svarbus. Ačiū“,- Rašo mergaitės mama Irina.

Balsuoti galima kiekvieną dieną


Konkursas: https://15.adelicenter.eu/contest-photo/629/


Kaip reikia balsuoti :
* Paspausti ant konkurso nuorodos
* Paspausti ant širdutės kur parašyta „Hlasovať“
* Išspręsti trumpą uždavinį
* Įsitikinti, kad balsas užskaitytas


Norintys prisidėti prie Nikos tvirtėjimo gali tai padaryti taip: Nikos labdaros ir paramos fondas; Įmonės kodas 305095418; Swedbank LT967300010158385360.


Plačiau informacijos apie mergaitę Niką galite rasti:
https://www.facebook.com/NikosLPF/

Šaltinis: tv3.lt, facebook
Autorius: Laura Bilinskaitė, diskortas.lt

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas/
Taip pat skaitykite: Žmonės piktinasi: Peticiją sugriežtinti bausmę pasirašė virš 50 tūkst. gyventojų!

PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku