Rekomenduojame: TOP3 savaitės serialai

Pinigų namai
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Juodoji Našlaitė (Orphan Black)

Šaltinis: Netflix


Kanadietė aktorė Tatjana Maslany stulbinančiai atlieka Saros vaidmenį seriale „Orphan Black“. Sara – nepavykęs mokslinio eksperimento, bandant klonuoti žmones, vaisius. Paliudijusi įtartinai panašios į save moters savižudybę mergina nusprendžia pavogti jos tapatybę. Netrukus Sara suvokia, kad ji pavojuje ne tik dėl to, nes jos antrininkė buvo pareigūnė, bet ir dėl to, nes ji yra didžiulio eksperimento apie klonus dalis ir visoje šalyje egzistuoja daugybė merginų, atrodančių identiškai kaip ji.


Aštuntasis pojūtis (Sense8)

Šaltinis: Netflix


Akademijos apdovanojimus gavę Matricos rašytojai ir prodiuseriai sukūrė šį įspūdingą serialą, nufilmuotą įvairiuose pasaulio kampeliuose. Aštuoni žmonės iš skirtingų šalių ir žemynų staiga tampa sujungti telekinetiniu būdu ir visai netikėtai gali jausti vienas kito giliausias emocines būsenas kaip meilę, baimę ir skausmą. Seriale rodoma, kaip šie visiškai skirtingi žmonės susibendrauja ir tampa vis artimesni per empatiją vienas kitam. Jie ieško būdų išgyventi, nes juos medžioja tie, kurie mano, kad naujoji žmonijos rūšis homosensorium griauna pasaulio tvarką. Tai puikus, beprotiškas kūrinys, nufilmuotas daugiau nei devyniuose miestuose ir pavergęs daugelio žiūrovų širdis.


Pinigų namai (Le Casa de Papel)

Šaltinis: Netflix


„Pinigų Namai“, tai istorija apie devynis plėšikus, kurie bando įvykdyti ambicingiausią apiplėšimą istorijoje. Jų tikslas – įsilaužti į Karališkąją Ispanijos monetų kalyklą, kur spausdinami pinigai ir išbūti ten kuo įmanoma ilgiau, o tuo metu spausdinti didžiulę sumą nežymėtų grynųjų. Jų planas kruopščiai ir nuodugniai apgalvotas, plėšikai tam ruošėsi ilgai ir yra pasiruošę viskam. Tik ar įmanoma būti pasiruošus viskam…?


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas
Taip pat skaitykite: 2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių.

Vanga
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku