Aplinkosaugininkai: situacija, kai į Nerį ėmė tekėti naftos produktai, suvaldyta

Neris
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
TwitterAplinkos apsaugos departamentas praneša, kad šeštadienį apie 13,39 val. gavo informacijos apie ties Kaunu Nerimi tekančius teršalus. Į pranešimą buvo iškart reaguota, į įvykio vietą išsiųsti AAD pareigūnai ir imtasi priemonių taršai stabdyti.


Nustatyta, kad teršalai bėga iš „Kauno vandenų“ lietaus išleistuvo. Besiliejantiems naftos produktams lokalizuoti ugniagesiai  upėje pastatė bonines užtvaras ir nupurškė krantus skysčiu, ardančiu naftos plėvelę.


Į įvykio vietą kartu su laboratorija nuvykę AAD pareigūnai paėmė kontrolinius mėginius, atsakymus tikimasi gauti iki trečiadienio.


Pasak AAD pareigūnų, šiuo metu teršalai į aplinką nebesilieja, tačiau rytoj darbai bus tęsiami, plaunama trasa ir, kad situacija nepasikartotų, bus aiškinamasi, iš kur tiksliai teršalai ėmė bėgti į lietaus išleistuvus.


Įvykio vietoje dirbo Aplinkos apsaugos departamento ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai, „Kauno vandenų“ specialistai. Degalinės „Jozita“, iš kurios teršalai galimai ir pasklido, atstovai teigia, kad, jei įtarimai pasitvirtins, bendradarbiaus šalinant avarijos pasekmes.


Autorius: JURGITA JASIŪNIENĖ, APLINKOS APSAUGOS DEPARTAMENTAS PRIE APLINKOS MINISTERIJOS
Šaltinis: BNS


Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/diskortas

Taip pat skaitykite: Žinoma Lietuvos influencerė nusiskuto antakius dėl peržiūrų internete

Gerda Bieliauskaitė
PASIDALINKITE ŠIUO STRAIPSNIU
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku