RC162110 Colių Dydžio Vienas Būdas Tempti Taurės Adatą Guolis 25.4*33.338*15.875 mm ( 2 Vnt.), Cam Sankabos RC 162110 Atgal, Sustoja Guoliai

d9641

Nauja prekė

€8.13

Žymos: Diskortas.lt, Diskortas.lt, apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

SUDARYTAS TAURĖS RITINIO SANKABOS Sudarytas taurės ritinio sankaba perduoda sukimo momentą tarp veleno ir būsto viena kryptimi ir leidžia laisvai viršyta priešinga kryptimi. Perduodant sukimo momentą, arba veleno arba būstas gali būti įvesties valstybių. Prašymai paprastai apibūdinamas kaip indeksavimo, backstopping arba viršijimą. IDENTIFIKAVIMO kodu raides pavadinimas, sudarytas taurės ritinio sankabos ir išdarinėtos taurės ritinio sankaba ir guolių mazgai, nurodantis, ar jie yra pagaminti, kad metrinė arba colių nominalių matmenų. Pavadinimas kodai sankabos ir sankabos ir guolių mazgai su metrinių nominalių matmenų prasideda raide "F" Pavadinimas kodai sankabos ir sankabos ir guolių mazgai su colių nominalių matmenų prasideda raide "R." pagrindinių tipų sankabos ir sankabos ir guolių mazgai yra išvardytos žemiau: MATMENYS Modelis: RC162110 Tipas: Vienas Būdas Colių Adatiniai Ritininiai Guoliai Dydis: 25.4*33.338*15.875 mm Kiekis: 2 Vnt COLIŲ SERIJOS RŪŠIŲ RC Reguliariai sankabos, vieno ritinio per neatsiejama pavasario. RC-FS Reguliariai sankabos, vieno ritinio vienam nerūdijančio plieno pavasarį. RCB Reguliariai sankaba ir guolis, surinkimas, vieno ritinio per neatsiejama pavasario. RCB-FS Reguliariai sankaba ir guolis, surinkimas, vieno ritinio vienam nerūdijančio plieno pavasarį. TAIKYMO Sankabos ir sankabos ir guolių mazgai yra sėkmingai taikomas įvairių komercinių produktų, kur indeksavimas, backstopping ir viršijimą operacijos turi būti vykdomos patikimai. Į eskizai šiuose puslapiuose iliustruoti kai daug panaudojimo galimybės. Taikant sankabos-tik blokas, atskiras guolius kiekvienoje pusėje sankabos privalo pozicija veleno concentrically su būstu, ir atlikti radialinės apkrovos metu viršyta. Sudarytas taurės adatiniai guoliai, su tuo pačiu radial skyriuje, sankabos, turėtų būti naudojami per-nuobodu korpusai paprastumo ir ekonomika. Du sankabos gali būti naudojamas šalia didesnis sukimo momentas pajėgumą. Kai radialinės apkrovos yra šviesos, sankaba ir guolis, susirinkimas gali būti naudojamos be papildomų atraminiais guoliais. Tai sumažina bendrą asamblėjos plotis, skaičius įžuvinti ir užsisakyti dalių ir surinkimo išlaidos, taip pat.

  • Struktūra: Adatą Guolis
  • Sukimo Momentas Talpa: 25.4*33.338*15.875 mm
  • Medžiaga: 52100 Chromo Plieno
  • Dangos: Antirust aliejus
  • Paviršiaus Šiurkštumo: Ra 0.05
  • Modelio Numeris: RC162110
  • Prekės Pavadinimas: FUSHI
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)

Panašūs produktai

Tendencijos.