Apie mus

Diskortas.lt tai 2019 metais startavęs ir su trenksmu į lietuviškąją rinką žengęs naujienų bei aktualijų portalas kuriame aprašomi patys karščiausi šalies įvykiai. Nors puslapis dar visai jaunas, tačiau jau yra daug kam žinomas ir girdėtas.

Šiame naujienų portale per pirmuosius mėnesius sulaukėme daugiau nei 200 tūkstančių skaitytojų ! Visas diskortas.lt kolektyvas džiaugiasi pasiekimais bei pažadame jums, kad stengsimės kuo aktyviau bei greičiau pranešti pačias svarbiausias naujienas.

Diskortas.lt pavadinimas kilo iš vieno populiariausio internetinio forumo „Discord“. Lietuvoje didžiausias Discord forumas yra pavadinimu „Pletkai“, kuriame jau virš 80 tūkstančių lietuvių ir kurie kasdien aktyviai aptarinėja žymiausių Lietuvos žmonių gyvenimus bei nevengia jiems aštrios kritikos.

Diskortas.lt naujienų portalas neprisiima atsakomybės už „Discord: Pletkai“  forumo gandų kokybę, portalas neturi nieko bendro su ten esančiais nariais, administracija bei kitaip susijusiais veiksniais.

Atsiųskite mums naujieną!

Turite ar sužinojote kokią nors svarbią naujieną? Atsiųskite mums ir galbūt patalpinsime ją diskortas.lt puslapyje! Jeigu turite vaizdinės medžiagos, įkelkite ją į https://imgur.com/ tuomet sugeneruotą failų peržiūros nuorodą įkelkite į pranešimą.

Nuotraukas bei video galite įkelti į puslapį https://imgur.com/ tuomet sugeneruotą failų nuorodą įkelti į šį pranešimą.

Privatumo politika Susisiekite su mumis Karjera
Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate, toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika
Nesutinku
Sutinku